reklam alanı

Didim’de fener alayına halktan büyük destek


Didim’de 19 Mayıs Atatürk’ü anma Gençlik ve Spor Bayramı coşku ile kutlandı. Didim Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikler, Coronavirüs’e yönelik tedbirler kapsamında sosyal mesafeler gözetilerek gerçekleştir

 Paylaş


Didim’de 19 Mayıs Atatürk’ü anma Gençlik ve Spor Bayramı coşku ile kutlandı. Didim Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikler, Coronavirüs’e yönelik tedbirler kapsamında sosyal mesafeler gözetilerek gerçekleştirilirken, Didim Belediyesi’ne ait City Bus en önde olmak üzere marşlar ve şarkılar eşliğinde araçlarla fener alayı gerçekleşti. Tüm Didim sokaklarını dolaşan araç konvoyu 19 Mayıs coşkusunu tüm kente yaydı.
Didim halkı tarafından büyük destek gören fener alayı konvoyuna vatandaşlarda araçlarıyla katılırken, Sokaklarda ve Balkonlardaki vatandaşlar coşku ile Citybus’a eşlik ettiler. Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay, Belediye Başkan Yardımcısı Öznur Gündoğdu ve Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Badeser Dumlupınar Citybus üzerinde halkı selamlayarak tüm vatandaşların 19 Mayıs Atatürk’ü anma Gençlik ve Spor Bayramını kutladı.
.