Didim'de Çağrı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nde bir araya geldi.


Didim'de Çağrı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nde eğitim gören öğrenciler geleneksel hale getirilen piknik organizasyonunda bir araya geldi. Didim Orman Kampında gerçekleştirilen pikniğe Çağrı Özel Eğitim ve

 Paylaş


Didim'de Çağrı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nde eğitim gören öğrenciler geleneksel hale getirilen piknik organizasyonunda bir araya geldi.
Didim Orman Kampında gerçekleştirilen pikniğe Çağrı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi öğretmen ve öğrencilerinin yanı sıra çok sayıda veli katıldı Etkinlikte çocuklar faklı oyunlar oynayıp eğlenirken veliler de piknik sofrasında sorunlarını konuşup çözümleri için bir birleriyle fikir alış verişinde bulundu.
Düzenlenen piknik organizasyonunda konuşan Didim Çağrı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi öğretmenlerinden Mustafacan Kılıç bu pikniği çocuklarımızın birbiriyle kaynaşıp güzel vakit geçirmesi için düzenledik. Onların yükünün ağır ve sınavlarının büyük olduğunu düşünüyorum. Bir nebze de olsa onların yüzünü güldürebiliyorsak, eğlendirebiliyorsak, onlar gibi düşünebiliyorsak ne mutlu bize. Bizlerde kendilerimizi onların yerine koyuyoruz. Eğitimlerine özel destek ve itina gösteriyoruz. Bu etkinliği geleneksel hale getireceğiz. Sadece piknikle kalmayacağız, farklı organizasyonlarımız da olacak. Pikniğin gerçekleşmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Ayrıca Didim Belediyesinin çocuklarımıza ilgisi ve sağladığı ortamdan dolayı belediye başkanımız ve personellerine de ayrı ayrı teşekkür ediyorum" diye Konuştu.