reklam alanı

Didim Chp İlçe Yönetiminden Atabay’a Tam Destek


Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay hakkında basında ve sosyal medyada çıkan ahlaksız ve mesnetsiz iftiralara bir tepki de Cumhuriyet Halk Partisi Didim İlçe Başkanlığı’ndan geldi.Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atab

 Paylaş


Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay hakkında basında ve sosyal medyada çıkan ahlaksız ve mesnetsiz iftiralara bir tepki de Cumhuriyet Halk Partisi Didim İlçe Başkanlığı’ndan geldi.
Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay’a karşı basın ve sosyal medyada çıkan ahlaksızca iftiralara karşı sessiz kalmayacaklarını belirten Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Nurettin Koçak ve ilçe yönetimi destek olmak amacıyla Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay’ı makamında ziyaret etti.Didim’de rant çetelerine geçit vermediği için yalan haber, iftira ve karalamalarla karşı karşıya kalan Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay’a her zaman destek olduklarını belirten Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Nurettin Koçak, “Başkanımıza çirkin iftiralar atıp, korkutmaya ve sindirmeye çalışıyorlar. Özellikler toplumda duyarlılık yaratan hassas konular üzerinden gidip iftiralarla karalamaya çalışıyorlar. Başkanımız görevinin başında bizlerde onun arkasındayız.” ifadelerine yer verdi.

DİDİM CHP’Lİ KADINLARDAN BAŞKAN ATABAY’A DESTEK
Didim Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları Başkanı Arzu Kurt ve partili kadınlarda Başkan Atabay’a destek olmak için Belediyeye geldiler. Atabay hakkında çıkan ahlaksız ve mesnetsiz iftiraları şiddetle kınayan kadınlar, en büyük başkan bizim başkan diyerek Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay’a destek oldular.
Desteklerinden dolayı Didim Cumhuriyet Halk Partisi İlçe yönetimine teşekkür eden Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay, “Didim’de rant çetelerine geçit vermediğim için çirkin ve ahlaksızca iftiralara uğradım. Şimdi de büyük bir kumpas ile karşı karşıyayım. Didim halkının hakkını kimseye yedirmeyeceğim, düzmece senaryolarla beni yolumdan döndüremezler. Bu hareketler bu tip olaylar asla bizim görev aşkımızı kıramaz, görevimizin başındayız” ifadelerini kullandı.