Didim Belediyespor Yaşar Hocaya Emanet


2013 yılında Didim Belediyespor’a antrenörlük yapmış Yaşar Var yeniden göreve getirildi. İlk yarıda üst üste kötü maçlar çıkaran takımın başındaki Egemen Urhan’ın görevden ayrılmasından sonra yardım antr

 Paylaş


2013 yılında Didim Belediyespor’a antrenörlük yapmış Yaşar Var yeniden göreve getirildi.

İlk yarıda üst üste kötü maçlar çıkaran takımın başındaki Egemen Urhan’ın görevden ayrılmasından sonra yardım antrenörlük yapan Mehmet Özdemir ve Nevzat Kafadaroğlu ile son maçlara hazırılanan takımın başına getirilen Yaşar Var sSezon başında Aydın Amatör takımlarından Bozdoğan Belediyespor’da göreve başlamıştı.
Didim Belediyespor’da geçtiğimiz hafta yapılan genel kurulla Bedri Altıntaş’ın başkanlığında oluşan takımın teknik direktörlüğüne getirilen Yaşar Var önceki gün antrenmana çıktı. Takım ile bir konuşma yaparak göreve başlayan Yaşar Hoca ‘nın yardımcı antrenörlüğü Mehmet Özdemir ve Nevzat Kafadaroğlu yapacak.
Antrenör Yaşar Var, daha önce Yeni Milasspor, Akbük Belediyespor, Aydınspor, Çine Madranspor, Aydınspor 1923, Karacabey Birlikspor, Didim Altınkumspor, Tepecik Tuğlaspor ve Bozdoğan Belediyespor takımlarında da görev yaptı.

2013, yı