Didim Belediyespor Konyaaltı Mesaisine Başladı


Didim Belediyespor SporToto Bölgesel Amatör Lig’de 4. Haftada Konyaaltı Belediyespor için çalışmalara başladı. Önceki hafta Sökespor ile berabere kalarak 4 puan ile 6.  Sırada haftaya giren Didim Belediyespor gurubu

 Paylaş


Didim Belediyespor SporToto Bölgesel Amatör Lig’de 4. Haftada Konyaaltı Belediyespor için çalışmalara başladı. Önceki hafta Sökespor ile berabere kalarak 4 puan ile 6. Sırada haftaya giren Didim Belediyespor gurubun 13. Sırasındaki Antalya Konyaaltı Belediyespor için teknik direktör Egemen Urhan denetiminde antrenmanlarını sürdürüyor.
Kaleci Antrenörü Mehmet Özdemir’in kaleciler ile birlikte ayrı olarak yaptığı antrenmanda takım tam kadro olarak önceki gün çıktığı antrenmanda Egemen Urhan gazetemize açıklamalarda bulundu. Urhan ilk üç haftada yaşanabilecek tüm skorları yaşadıklarını ilk hafta galibiyetle başlayan seriyi bir yenilgi ve bir beraberlikle sürdürdüklerini, yenildikleri takım olan Manavgat’ın grubun güçlü takımlarından birisi olmanın yanı sıra hakeminde baskı altında kaldığı ve tartışmaya açık bazı kararlar verdiğini ancak bunların takım için birer tecrübe olduğunu söyledi.
Bu sene Didim Belediyespor’un içinde yer aldığı gurubun BAL standartlarının üstünde bir gurup olduğunu ve Didim Belediyespor2un da bu gurupta en iyisini yapacağına inandığını, futbolcularının yetenekli ve azimli olmasından menün olduğunu belirtti. Geçtiğimiz hafta Söke beraberliğinin kendileri için bir tecrübe olduğunu ancak galip gelinebilecek bir oyunda bazı şanssızlıklar yaşadıklarını, bu tür skorların önümüzdeki haftalarda da yaşanabileceğini ancak bunun takımın moral ve motivasyonunu bozmayacağını söyledi.
Urhan Söke’ye takımı desteklemek için tam kadro maça gelen yönetim kuruluna ve kendilerini yalnız bırakmayan taraftarlara da teşekkür etti.
Isınma koşusuyla başlayan antrenman kondisyon ve taktik çalışmaları ile devam etti.

Didim, Belediyespor, SporToto, Bölgesel, A