reklam alanı

Didim Belediyesi'nde İndirim Protokolü imzalandı


Didim Belediyesi ile önümüzdeki eğitim-öğretim yılında faaliyete başlayacak olan Didim Amerikan Kültür Koleji arasında yüzde 5 indirim protokolü imzalandı. Didim Belediyesi ile Didim Amerikan Kültür Koleji arasında

 Paylaş


Didim Belediyesi ile önümüzdeki eğitim-öğretim yılında faaliyete başlayacak olan Didim Amerikan Kültür Koleji arasında yüzde 5 indirim protokolü imzalandı.
Didim Belediyesi ile Didim Amerikan Kültür Koleji arasında indirim protokolü imzalandı. Didim Belediyesi başkanlık makamında imzalanan protokole Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay, Amerikan Kültür Kolejleri Genel Başkanı Ömer Yavaş, Didim Amerikan Kültür Koleji Müdürü Müslüm Kömürcü katıldı.
İmzalanan protokol çerçevesinde; İndirim o döneme ait eğitim bedelinin liste fiyatları üzerinden %5 oranında Didim Amerikan Kültür Koleji bünyesinde yer alan, Anaokulu-ilkokul-Ortaokulda geçerli olacak şekilde yeni kayıtlarda uygulanacak. Sözleşmede belirtilen indirim, Didim Belediyesi’nin tüm birimlerinde çalışan personellerde, Didim Belediyesi’ne ait şirket/şirketlerde çalışan personellerde, Belediye yönetim kademesinde ve meclis üyelerinde geçerli olacak.

BAŞKAN ATABAY HAYIRLI OLSUN
Didim Amerikan Kültür Koleji ile indirim protokolü imzaladıklarını belirten Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay “İlçemizde önümüzdeki dönem eğitim-öğretim faaliyetlerine başlayacak olan Didim Amerikan Kültür Koleji ile imzaladığımız protokol çerçevesinde belediye çalışanlarımız %5 oranında indirimden faydalanacak, herkese hayırlı olsun” dedi.