Deniz Yıldızlarının minikleri uzaktan eğitime başladı


Deniz Yıldızları Gündüz Bakım Evi öğretmenleri uzaktan eğitime başladı. Öğretmenler eğitici etkinlikleri paylaşarak çocuklarla birlikte zaman geçirmeye devam ediyor. Okulda olunmasa da dahi, öğretmenler ve çocuklar

 Paylaş


Deniz Yıldızları Gündüz Bakım Evi öğretmenleri uzaktan eğitime başladı. Öğretmenler eğitici etkinlikleri paylaşarak çocuklarla birlikte zaman geçirmeye devam ediyor. Okulda olunmasa da dahi, öğretmenler ve çocuklar sevgileri ve azimleri sayesinde eğitimlere online faaliyetlerle devam etmektedir.

Değirmen sınıfı öğrencileri uzaktan eğitime, öğretmenlerinin yapmış olduğu 'Hava Kabarcığı' deneyini evlerinde aileleriyle birlikte yaparak eğlenceli vakit geçirirken, Yelken sınıfı öğrencileri de meyvelerle eğlenceli yemek yaptı. Uzaktan eğitim de çocukların sağlığını düşünen öğretmenler, vitamini dolusu portakal ve elmadan köpek ve kelebek yaptı.
Didim Belediyesi tarafından 2017 yılında hayata geçirilen Deniz Yıldızları Kreşi ve Gündüz Bakımevi anaokulunun, uzaktan eğitim sürecine başlamasıyla ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay “Çocuklarımıza ve ailelerimize eğitime her daim katıldıkları için teşekkür ederiz. Didim'in geleceğini düşünüyor, bu doğrultuda çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.