Deniz Otobüslerinde Vegfest Tanıtım Atağı


İstanbul'un önemli ulaşım aracı olan İDO,  Bursa,   Bandırma Yalova, Marmara,  Avşa,  Adalar hattı ve Anadolu Yakası Avrupa yakası arasında 13 hatta binlerce yolcu taşıyor, İDO günlük seferler

 Paylaş


İstanbul'un önemli ulaşım aracı olan İDO, Bursa, Bandırma Yalova, Marmara, Avşa, Adalar hattı ve Anadolu Yakası Avrupa yakası arasında 13 hatta binlerce yolcu taşıyor, İDO günlük seferlerde ortalama 30 bin yolcu taşıyan şirketin tüm araçlarından geçen sene Kurban bayramı öncesi olduğu gibi bu yılda belli aralıklarla 24 saat boyunca Didim ve VegFest ile ilgili slaytlar dönecek. Geçen sene yalnızca yuriçi seferlerde gösterilen tanıtım filmi bu yıl uluslararası seferlerde de gösterilecek. Bu gösterimlerde 5 milyon kişiye ulaşılmak hedefleniyor.
DİTAB’ın hazırladığı gösterimle ilgli olarak yapılan açıklamada da bu sene festival günlerinde 200 bin kişinin Didim’e gelmesi beklendiği de kaydedildi.
Didim Turizm Altyapı Birliği tarafından konuyla ilgili yapılan açıklama şöyle: “Türkiye'nin ilk ve tek "VEGAN" festivali Didim VegFest bu yıl 20/23 Nisan tarihleri arasında Apollon tapınağının hemen yanında gerçekleşecek.
Geçen yıl 60 bin kişinin katıldığı festivale bu yıl 200 bin kişinin katılması bekleniyor. Festival komitesi yaptığı açıklamada programın çok büyük oranda tamamlandığını saatler üzerinde çalışıldığını tanıtım çalışmalarına hız verildiğini söyledi.
Bu anlamda şehir dışında ilk tanıtım İstanbul Deniz Otobüslerinde gerçekleşiyor. 53 gemi 1000’in üzerinde ekranda festival zamanına kadar gösterim yapılacak. Günlük 500.000 kişinin kullandığı İDO iç ve dış hatlarda gerçekleşecek tanıtım sonucunda 500 bini yabancı toplam 5.000.000 kişiye erişilmesi planlanıyor.”


İstanbul'un, önemli, ulaşım, aracı, ol