Cumhuriyet adlı resim sergisi açıldı


Didim Belediyesi katkılarıyla 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 97.yıldönümü nedeniyle gerçekleşen kutlamalar kapsamında cumhuriyet aldı resim sergisi açıldı. Didim Kent Meydanında açılışı gerçekleşen sergiye Di

 Paylaş


Didim Belediyesi katkılarıyla 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 97.yıldönümü nedeniyle gerçekleşen kutlamalar kapsamında cumhuriyet aldı resim sergisi açıldı.

Didim Kent Meydanında açılışı gerçekleşen sergiye Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay, Başkan Yardımcıları Öznur Gündoğdu, Yusuf Deveci ve Zeynel Şener, bazı Belediye Meclis Üyeleri, siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda sanatsever katıldı.
Pandemi sürecinde gerçekleşen açılışta sık sık maske ve sosyal mesafe uyarısı yapıldı. Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay öncülüğünde Cumhuriyet sergisini açılışını gerçekleştirilirken, sergide Ulu Önder Atatürk’ün ve Cumhuriyet ilk yıllarının olduğu değişik yer ve mekanlardaki fotoğrafları sergilendi.
Açılış öncesinde violin dinletisi yapılırken, açılış sonrasında dansçılar tarafından sergilenen vals gösterisi ise büyük beğeni topladı.

Didim, Be