13 Aralık 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

DİDİM KONUŞULDU-KONUŞULDU-KONUŞULDU-KONUŞULDU

Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger’in Didim’deki  İnşaat ve Turizm Sektör temsilcileriyle  buluşması geçtiğimiz gün Didim Beach Otel’de yapıldı.

Kaymakamlıkta  resmi daire müdürleri ile buluşmanın ardından D-Marin’de devam eden programla resmi daire temsilcilerinden brifing alan Vali Köşger Sahil Güvenlik botu komutanlığını ziyaret etti ve Denize açılarak Didim’in denizden kıyıları ve şehrin görüntüsünü inceledi, Emniyet Müdürlüğü, Jandarma Komutanlığı, Garnizon Komutanlığı  Hastane ve Belediye başkanlığı ziyaretinin ardından sektör temsilcilerinin de katılacağı toplantı yapıldı.

Saat 19’da başlayacağı duyurulan toplantı Vali Köşger’in 1 buçuk saatlik gecikmesi ve ardından yenilen yemek sebebiyle çatal kaşık sesleri arasında başlayan buluşma geç saatlere kaldı.

Didim Kaymakamı Mehmet Türköz’ün  Didim’deki sektör sorunlarının ilk ağızdan valiliğe iletilmesine vesile olacak  dediği toplantıda bu iki sektörün Didim’in itici gücü olduğu için önemli olduğunu belirttiği konuşmasının ardından ilk önce Didim Turizm Biriminin Didim’in tarihi Turistik önemi ve Didim’de ki turistik yatırımlar hakkında bilgiler verdiği bir d sunum yapıldı. Sunumda Ören yerlerin gelen ziyaretçi sayıları, otellerin ve pansiyonlarda konaklayanların sayıları  slayt olarak anlatıldı.

Ardından Didim Ticaret Odası’nın elindeki verilerle hazırladığı inşaat sektöründeki sayılar anlatıldı ve inşaat sektörünün büyümesi ve sektör çalışanlarının yatırımlarının ekonomik boyutu anlatıldı. Ticaret Odası sunumu sonrası bazı turizmciler Ticaret Odasını yalnızca inşaat şirketleri temsilcileri değil turizmcilerinde kayıtlı olduğunu, konu hakkında odadan kendi sektörlerinden söz edilmediği eksik bilgilendirme yaptığı konusunda eleştirdiler

Ardından Didim’deki Turizm ve İnşaat sektörü temsilcileri söz aldılar ve temsilcilerin tümü sorunlarını anlatarak belediye başta olmak üzere resmi kurumlarda önlerine çıkan sorunların sektörlerinin gelişmesine etkileri anlatıldı.

Turizmciler adına Otelcilerden Yusuf  Mutlu, Kadir Karakaya ve Turizmci Hikmet Atilla yaptı, İnşaat sektörü temsilcisi olarak  Ramazan Karahan ve Bülent Öz birer konuşma yaptılar.

Sorunların anlatıldığı konuşmaların sonunda söz alan Didim Beleidye Başknaı Deniz Atabay, en yoğun eleştiri aldığı inşaat sektörü ile ilgili olarakyeni çıkan imar yönetmeliğinin uygulanması konuunda ki eleştirilere Didim’in dokusuna zarar verecek yapılaşmaların önüne geçmek için Meclis kararı alınması yönetimi seçtiklerini söyledi ve bu konuda beleidye personelinin bakanlık düzeyinde eğitimlere gönderildiğini ve meclisten geçtiği şekliyle uygulanmasının başladığını ve devam edeceğini belirtti. Sıkıntıların yönetmeliğin yeni çıkmasından dolayı yorumlama farklılıklarından kaynaklandığını da anlatan Başkan Atabay Turizm sorunlarını kendisinin de turizmci olmasından dolayı bildiğini belirtti ve her iki sektöründe sorunları konusunda belediye olarak yasalara  ve yönetmeliklerin izin verdiği ölçüde azami yardımı yaptıkların belirtildi.

 

Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger’in bir konuşma yapacağı  programda olmasına rağmen, Vali Köşger konuşmacılara sorular sorarak notlar aldığı ancak geç başladığı için uzayan toplantıda konuşma yapmak istememesi üzerine buluşma sona erdirildi.

Yayınlandığı yer Didim
Perşembe, 30 Kasım 2017 14:47

HALK TV’NİN ARENASI DİDİM’DE

Salona Girmeyenler 12 m2’lik Led Ekrandan İzleyecek

HALK TV’NİN ARENASI DİDİM’DE

Ulusal Televizyon Kanallarından olan Halk TV’de ekranlara gelen ve izlenme rekorları kıran usta gazeteci Uğur Dündar’ın yönettiği Halk Arenası, bu bugün (1 Aralık 2017) Didim'de sevenleri ile buluşuyor.

Didim Ticaret Odası Nurallah Kocabıyık Kültür Merkezinde yapılacak ve Canlı yayınlanacak programa CHP Trabzon Milletvekili Haluk Pekşen, İstanbul Barosu Eski Başkanı Doç. Dr. Ümit Kocasakal ve Ünlü Televizyoncu ve Yazar Metin Uca'da katılacak.

Uğur Dündar’ın her hafta bir merkezde yaptığı ve Cuma günlerinin bir klasiği program için Saat 21’de yayına başlayacak. Programı izlemek isteyen Didimlilerin salonun yeterli izleyiciyi  alamayacağı için erken saatlerden itibaren salonun önünde olacakları sanılıyor.   Didim Belediyesi izdiham olacağını düşündüğü için Kültür Merkezi fuayesine ve dışarıya 12 metre karelik bir ekrandan programı izleyebilecekler.  Bugün sabah Didim’e ulaşacak olan teknik ekip sahne düzeni ve yerleşim konusundaki çalışmalarını tamamladıktan sonra 21’de başlayacak program için saat 20.30’da izleyici kabul edilmeye başlanacak.

 

Yayınlandığı yer Didim
Perşembe, 30 Kasım 2017 14:45

KILIÇ AİLESİ’NİN ACILI GÜNÜ

KILIÇ AİLESİ’NİN ACILI GÜNÜ

CHP Aydın İl Başkanlığı Bilişimden sorumlu  Yardımcısı Okan Kılıç’ın Babası Kemal Kılıç’ın yakalandığı amansız hastalıktan kurutulamayarak Adanan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde hayatını kaybetmesi üzerine Didim Cemevinde yapılan cenaze törenine Milletvekili Hüseyin yıldız, Didim Belediye Başkanı  Deniz Atabay, CHP Aydın İl Başkanı Bayuram İnci ve Yönetim kurulu üyeleri ile Çine Eski Belediye Başkanı Osman Aydın ile   çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Cemevi bahçesinde Alevi geleneklerine uygun olarak yapılan cenaze töreninin ardından Merhum Deniz Köy Mezarlığında defnedildi.

Yayınlandığı yer Didim

“KÖKÜ MAN ADASI’NDA OLANLAR DERHAL AMA DERHAL İSTİFA ETMELİDİR!”

Birleşik Haziran Hareketi  Didim Meclis bir basın bildirisi yayınlayarak, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun gurup toplantısında açıkladığı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yakınlarının yurtdışında para hesabı olduğu belgeleri karşısında sorumluların istifa etmesini istedi.

Hareketin  açıklaması şöyle: “Geçtiğimiz günlerde Başbakan Binali Yıldırım’ın oğullarının da isminin yer aldığı Paradise Paper’s belgeleri yayınlanmış ve bu belgelerin soruşturulmasıyla ilgili verilen önerge AKP milletvekillerinin oylarıyla reddedilmişti.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu bugün yaptığı açıklamada, kirli ticari ilişkilerin Başbakanın oğullarıyla sınırlı olmadığını, Erdoğan’ın akrabaları ve yakın çevresinin de işin içinde olduğunu belgeleriyle birlikte ortaya koydu.

Söz konusu organize yapı, Erdoğan’ın kardeşi, eniştesi, oğlu, dünürü ve özel kalem müdüründen oluşuyor. Aile boyu faaliyet yürüten bu yapı, Man Adası’ndaki bir şirkete 20 günde tamı tamına 15 milyon dolar aktarmış.

Kılıçdaroğlu’nun belgeleri açıklamasının ardından yandaş medya hemen harekete geçerek yurttaşların zihnini bulandırmak ve belgelerin gerçek olmadığını iddia ederek skandalın üstünü örtmek istedi.

Ancak ortada hiçbir medya manipülasyonunun karartamayacağı kadar büyük bir pislik bulunmaktadır.

‘Yerli ve milli’ edebiyatıyla halka dolar bozdurma çağrısı yapanların, her türlü gayrı milli dolabı çevirdikleri, offshore adalarında milyon dolarları istifledikleri, halkın omuzlarına her geçen gün daha fazla vergi bindirenlerin vergi kaçırdıkları anlaşılmaktadır.

Yarından tezi yok şu sorulara acilen yanıt verilmelidir :

20 günde 15 milyon dolar, Erdoğan’ın yakın çevresi tarafından neden Man Adası’ndaki bir şirketin hesabına yatırılmıştır? Bu para, neyin bedeli ve hangi işlemin sonucu olarak elde edilmiştir? Bu tarihlerde hangi ihaleler yapılmış ve bunlar hangi şirketlere verilmiştir?

Onurlu yöneticilerin yapması gereken istifa etmek, bu soruların yanıtlarının ortaya çıkabileceği bir yargı sürecini başlatmaktır.

Biliyoruz, istifa etmeyecekler, bin dereden su getirerek inkar etmeye, yavuz hırsız ev sahibini bastırır misali yalan söylemeye devam edecekler. Ama her ne bahane uydururlarsa uydursunlar biz söylemekten geri durmayacağız:

 

Artık bu ülkeyi yönetemezler! Kökü Man Adası’nda olanlar derhal ama derhal istifa etmelidir!

Yayınlandığı yer Didim

DÜNYA TURİZMİ “Travel Turkey’de” BULUŞUYOR

TİCARET ODASI ÜCRETSİZ ULAŞIM SAĞLIYOR

Türkiye'nin turizm alanındaki en önemli buluşmalarından biri olan 'Travel Turkey İzmir' Turizm Fuar ve Konferansı 07-10 Aralık 2017 tarihleri arasında Fuar İzmir’de gerçekleşecek.

Didim Ticaret Odası 'Travel Turkey İzmir' Turizm Fuar ve Konferansı’na 7 Aralık perşembe günü ilçemizde faaliyet gösteren turizmcilerin ve fuarı görmek isteyen vatandaşların ücretsiz ulaşımını sağlayacak.

Fuara katılmak isteyenlerin 5 Aralık salı günü mesai bitimine kadar http://www.didimto.org.tr/fuar-kayit.html linki üzerinden kayıt formunu doldurarak veya 811 25 63 numaralı telefonu arayarak isim yazdırmaları gerekmektedir.

Didim Ticaret Odası Başkanı Şaban Üstündağ fuar hakkında; '' Ülkemiz turizm sektörünün en önemli etkinliklerinden biri. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi ilgi duyan Didimlilerin fuara ulaşımını kolaylaştırıyoruz. Ziyaretçiler Türkiye'nin ve değişik ülkelerle bölgelerin turizm zenginliklerini, farklı destinasyonlarını yerli ve yabancı turizm yatırımcılarını, acenteleri ziyaret ederek bilgiler edinme ve görüşmeler yapma fırsatı yakalayacaklar,'' dedi.

 

 

Yayınlandığı yer Didim

Aydın’ın 21. dönem MHP Mil­let­ve­ki­li Bekir Ongun ha­ya­tı­nı kaybetti

Ya­ka­lan­dı­ğı aman­sız has­ta­lı­ğa karşı mü­ca­de­le veren Bekir Ongun’un yarın (30 Kasım Per­şem­be) mem­le­ke­ti Bu­har­kent’te top­ra­ğa ve­ri­le­ce­ği be­lir­til­di.

Aydın’dan 18 Nisan 1999 se­çim­le­rin­de mil­let­ve­ki­li se­çi­len ve 14 Kasım 2002’ye kadar mil­let­ve­kil­li­ği gö­re­vi­ni sür­dü­ren MHP Aydın Mil­let­ve­ki­li 67 ya­şın­da­ki Bekir Ongun, emek­li ol­duk­tan sonra ha­ya­tı­nı sür­dür­dü­ğü Ku­şa­da­sı’nda kan­ser ra­hat­sız­lı­ğı­na ya­ka­lan­mış­tı. An­ka­ra’da bir süre te­da­vi gör­dük­ten sonra te­da­vi­si­ne Ku­şa­da­sı’nda devam edi­len ve Ku­şa­da­sı Dev­let Has­ta­ne­si’nde yatan Bekir Ongun ha­ya­tı­nı kay­bet­ti.

Aynı za­man­da eği­tim­ci olan ve Ku­şa­da­sı başta olmak üzere çe­şit­li il­çe­ler­de Milli Eği­tim Mü­dür­lü­ğü yapan Bekir Ongun’un ve­fa­tı se­ven­le­ri­ni üzdü. Evli ve 3 çocuk ba­ba­sı olan Bekir Ongun, yarın mem­le­ke­ti Bu­har­kent Çarşı Ca­min­de öğlen na­ma­zı­na mü­te­akip kı­lı­na­cak ce­na­ze na­ma­zı­nın ar­dın­dan top­ra­ğa ve­ri­lecek.

Milletvekilliği döneminde Didim Devlet Hastahanesinin yapımında çok emeği geçen Bekir Ongun’un Mekanı cennet olsun. Allah rahmet eylesin...

Yayınlandığı yer Didim

Aydın’da  ve Didim'de fırtına etkili olacak

Ege Bölgesi genelinde beklenen kuvvetli rüzgar ve kıyı kesimlerindeki fırtınanın Aydın’da da etkili olacağı tahmin ediliyor.
Ege Bölgesi’nde İzmir, Çanakkale, Balıkesir, Manisa ve Aydın illerinde halen orta kuvvette, kıyılarda zaman zaman kuvvetli 15-45 km/sa esen rüzgarın, bu akşam saatlerinden itibaren güneyli yönlerden bölge genelinde kuvvetli 30-50 km/sa, İzmir, Aydın, Çanakkale ve Balıkesir'in kıyı kesimlerinde 55-70 km/sa fırtına şeklinde eseceği, fırtınanın Pazar günü akşam saatlerinde etkisini kaybedeceği tahmin ediliyor.
Kuvvetli rüzgar ve fırtınanın meydana getireceği olumsuzluklar olan ulaşımda aksamalar, ağaç ve direklerin devrilmesi ve çatı uçması gibi olumsuzluklara karşı tedbirli olunması gerekiyor.

Yayınlandığı yer Didim
Çarşamba, 29 Kasım 2017 16:23

VALİ KÖŞGER DİDİM BİRİFİNGİ ALDI

VALİ KÖŞGER DİDİM BİRİFİNGİ ALDI

Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger Didim Çalıştay’ına katılmak için Didim’e geldi. Çarşamba günü gerçekleşen çalıştay için Didim’e gelen Vali Köşger ilk önce Didim Kaymakamlığını ziyaret etti. Girişte karşılanan Vali Köşger’e Didimli çocuklar çiçek takdim ettiler.

Didim Kaymakamı Mehmet Türköz, Garnizon Komutanı Çetin Gülseven, Belediye Başkanı Deniz Atabay ve Didim’deki resmi kurum ve kuruluşların temsilcileri ile Ak Parti ve CHP ilçe başkanları da hazır bulundu.

Burada tüm kurum temsilcileriyle tokalaşan Vali Yavuz Selim Köşger Daha sonra kaymakamlık makamına geçerek protokol mensupları ile burada bir süre sohbet etti. Kaymakamlık makamındaki toplantının ilk bölümü sonrası basına kapalı  olarak gerçekleşti.

Vali Köşger kaymakamlık toplantı odasında bazı daire müdürlerinden  brifing aldı  ve  Didim hakkında bilgiler edindi.

Burada yapılan görüşmelerin ardından D-Marin’de devam eden toplantılar sonrasında Sahil Güvenlik Botu’nda incelemeler yapan Köşger yanındakilerle birlikte öğlen yemeğine katıldı.

Öğleden sonraki ziyaretlerine İlçe Jandarma Komutanlığı ziyareti ve Emniyet Müdürlüğü ziyaretinin ardından Didim Devlet Hastanesinde geçen Vali Köşger burada da yeni yapılacak ek bina ve hastanenin durumu hakkında bilgiler aldı. Yatak ve hasta sayısı ve hastanedeki ekipmanlar hakkında bilgileri sonrasında  Didim Belediye Başkanlığını da ziyaret edildi. Garnizon Komutanı Çetin Gülseven’i de ziyaret eden Vali Köşger çalıştayın yapılacağı Didim Beach Otelde Turizm ve İnşaat Sektörü temsilcileri ile yapılan çalıştaya geçti.

 

Gazetemiz baskıya hazırlandığı sırada süren çalıştayla ilgili ayrıntılı bilgileri  daha sonra okurlarımızla paylaşacağız.

Yayınlandığı yer Didim

CHP Didim Gençlik Kolları Seçimleri Yapıldı

Saat 11’de Parti binasında başlayan Gençlik Kolları Genel Kurulu Saygı durşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı. Ardından yapılan Divan Başkanlığı seçiminde Divan Başkanlığına Aydın CHP Gençlik Kolları Başkanı Yılmaz Tilki ile Katip  üyeliklere Serhat Yalçınkaya ve Volkan Çolak seçildi.

Divan oluşumunun ardından Didim Gençlik kolları faaliyet raporu okundu. Gençlik Kolları olarak 620 imzalı  Müftülerin  Resmi Nikah Kıymasına karşı yapılan imza kampanyası dahil 65  kutlama, anma ve etkinliğe katıldıklarını belirtilen faaliyet raporu üyelerin alkışları arasında kabul edildi.

CHP Didim Kadın Kolları Başkanı Figen Çakmakgil kongrede yaptığı konuşmasına geleceğimizin umudu gençleri selamlıyorum diye başladı. Yapılan seçimlerin parti için bir bayrak yarışı olduğunu belirtti ve seçimin kaybedeni olmayacak kazananı olacak o da CHP olacak” dedi ve 2019 sürecinde partili gençlerin en önemli görevleri üstleneceklerini belirtti ve her iki adaya da başarılar diledi.

Karataş Veda Konuşması Yaptı

Gençlik Kolları genel kurulundan kürsüye gelen İlçe Başkanı Gökmen Karataş Partimizin geleceği ve umudu olan gençler hepinizi selamlıyor diye başladığı sözlerinde  görevde olduğu süre içinde birlikte çok güzel işler yaptıklarını söyleyerek  teşekkür etti.

12 Eylül sonrası yapılan gençlik  kolları toplantılarında bu kadar kalabalık topluluklar olmadığını ancak gelinen noktada bu kadar gencin partide olmasından mutluluk duyduğunu da belirten Karataş iki adayın seçim kampanyası boyunca seviyeli ve saygılı bir süreç yaşadıklarını belirterek  bu seçimin kaybedeni olmayacak sizlere güveniyoruz diyerek  sürdürdüğü konuşmasında  parti içi demokrasi yarışında simdi gençlik kollarında olacaksınız anca daha sonra ana kademe yöneticilikleri sizleri bekliyor olacak, siz ana kademelerde görev aldıkça sırada bizim çocuklarımız sizin görevlerinize  gelecekler  dedi ve gençlere görevin Atatürk tarafından Gençliğe Hitabe’sinde verildiğini belirtti ve gençlerin bu görevleri yerine getireceklerinden emin olduğunu da belirtti ve NE Mutlu CHP’lisiniz Ne Mutlu CHP’li olmak, sizlerle yoldaş olmaktan onur ve mutluluk duydum diye sürdürdüğü konuşmasında bu  buluşmamız sizinle ilçe başkanı olarak son konuşmam bundan sonra parti içinde başka görevlerde buluşacağız sözleriyle konuşmasını tamamladı.

Halen CHP İlçe Gençlik Kolları başkanı olan ve yeniden aday olan Erenecan Yitmez konuşmasına emeğimiz var Sözümüzde olsun şiarıyla aday olmaya karar verdiğini belirtti ve Mustafa Kemal Atatürk’ün “Benim İki Büyük Eserim var Biri Türkiye Cumhuriyeti, diğeri Cumhuriyet Halk Partisi” sözün gereği her iki emanete de sahip çıkacaklarını belirtti ve 300 civarında olan üye sayısını 1000’lere .çıkarma hedeflerini seçim süreci sonunda ilk hedef olarak belirlediklerini anlattı. Üniversite de ve liselerde çalışmalar yaparak parti içi eğitimlere önem vererek  her zaman alanlarda olmaya devam edeceklerini  de söyleyen Erencan Yitmez görev yaptığı sürece beraber çalıştığı tüm arkadaşlarına teşekkür etti.

İkinci aday Atakan Erdoğan 13 yıldır partili olduğunu ve her etkinliğine katıldığını belirten konuşmasına başlamadan önce listesinde yer alacak olan yönetim kurulu üyelerin yanına çağırdı. Parti içi çalışmalara ve birlikte çalışma örnekleri verecekleri sözünü  de veren Atakan Erdoğan seçim süreci boyunca seviyeli bir şekilde sürdürülen çalışmalardan dolayı tüm partili arkadaşlarına teşekkür etti ve bu saat itibariyle başlayan rekabetimiz 5 saat sonra bitecek olan seçim sonuçlarının ardından biteceğini ve  her iki ekibin birlikte çalışacağını söyledi ve Haklıyız kazanacağız sloganları ile sözlerini tamamladı.

Divan ulaştırılan başkan adayları önergelerinin ardından her iki adayında yeterli sayıda üyenin imzasıyla aday olduğun tespit edildikten sonra  seçimlere geçildi. İlk olarak oylarını kullanan adaylar birbirlerini tebrik etmelerinin ardından oylamaya geçildi.

 

Saat 16’da biten seçimde sayıma geçildi 156 oyun  kullanıldı seçimlerde iki oy geçersiz sayıldı. Gizli oy açık sayımla yapılan seçimlerin sonucuna göre kırmızı listeyle seçime giren Erecan Yitmez 62 oy alırken, Beyaz listeyle seçime giren Atakan Erdoğan 92 oy alarak CHP Didim Gençlik Kolları başkanı oldu.

Yayınlandığı yer Didim

CHP DİDİM İLÇE BAŞKANI GÖKMEN KARATAŞ VEDA KONUŞMASI YAPTI

Salı günü yapılan CHP Didim Kadın Kolları haftalık toplantısının ardından Didim CHP Gençlik Kolları Genel Kurulu’nda bir konuşma yapan Gökmen Karataş bu buluşmaların ilçe başkanı olarak son buluşma olduğunu ancak parti içi başka görevlerde görüşebileceklerini söyledi.

Karataş Gençlik Kolları genel kurulunda görev yaptığı süre içerisinde parti organları ile uyum içinde olduğunu ancak başkanlık görevini sürdürmeyeceğini belirtti.  6 Mart 2014  günü Atanarak başladığı görev süresinde daha sonra yapılan kongrede seçilmiş başkan olarak görevini sürdüren Karataş, 3,5 yıllık görev süresinin sonunda geçtiğimiz ay yapılan Mahalle delegeliği seçimlerinde çıkardığı listenin mahalle delegeliklerini kaybetmesi sonucu bu kararı aldığı sanılıyor.

Karataş, mahalle delegeliği seçimleri öncesi; “Didim’e ve Didimlilere hizmet  bizim için önemli olan. Siyaseti de Didim’e hizmet odaklı olarak yapıyoruz ve de yapmaya devam edeceğiz.

Muhtemelen Aralık ayı içinde yapılacak olan CHP Didim İlçe başkanlığı seçimlerinde görev talep ediyor ve ilçe başkanlığına  tekrar aday olduğumu açıklamak istiyorum.

Önümüzdeki süreç gerçekten çok zorlu bir süreç. 2019  yerel ve genel seçimlerini yaşayacağız hep beraber. Başarısız olmak gibi bir lüksümüz yok. Hedeflerimiz net . Yerel iktidarımızı  perçinlemek birincisi. %60-65 aralığında bir oyla belediye seçimlerini almamız gerekiyor . Neden gerekiyor peki? 2019 kasım ayındaki Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Didim de %75 oranını yakalayıp ülke genelindeki  %50+1 e katkı verebilmemiz için gereken bu .  2019 seçimindeki yerel seçimde %60-65, genel seçimde %75 hedef bu. Hedefim bu . İddialıyım” demiş ve oy istemişti.

 

Yayınlandığı yer Didim
Sayfa 1 / 20