Çiçek Bahçesi’nden Diyarbakır’a Hediye


Didim’de faaliyet gösteren Didim Çiçek Bahçesi Kreş ve Gündüz Bakımevi, okul velilerin katkılarıyla başlattıkları  daha önce gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projelerinden birisini daha tamamladı. Okul velil

 Paylaş


Didim’de faaliyet gösteren Didim Çiçek Bahçesi Kreş ve Gündüz Bakımevi, okul velilerin katkılarıyla başlattıkları daha önce gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projelerinden birisini daha tamamladı. Okul velilerinin katkılarıyla toplanan yardımlar Diyarbakır’da ihtiyaç sahibi çocuklara ulaştırılmak üzere gönderildi.

Okul velilerinin katkılarıyla bağışlanan giysi ve ayakkabılar, daha önceden tespit edilen Diyarbakır’daki bir ortaokuldaki ihtiyaç sahibi öğrencilere gönderildi.
Kreşin sosyal sorumluluk projeleri hakkında bilgi veren Çiçek Bahçesi Kurucu Müdürü Gül Yapıcı Börekçi; “kreş olarak daha önce ülkenin değişik yörelerine bu tür bağışlarda bulunduk, okul velilerin bağışlarıyla alınan malzemeleri ilgili okula ulaştırılmak üzere gönderdik . Çocukların mutlu olmasının bizleri de mutlu ediyor, katkı sunan ve destek olan tüm velilere ve okul yönetimine teşekkür ederim” dedi. .