CHP Seçim Çalışmalarını Tüm Hızıyla Sürdürüyor


Didim ilçe teşkilatı ve Aydın CHP 27’inci dönem milletvekili adayı Süleyman Bülbül seçim çalışmaları kapsamında Didim’de sivil toplum kuruluşları, Didim Odaları ve kamu kuruluşlarını ziyaret etti. İlk olarak

 Paylaş


Didim ilçe teşkilatı ve Aydın CHP 27’inci dönem milletvekili adayı Süleyman Bülbül seçim çalışmaları kapsamında Didim’de sivil toplum kuruluşları, Didim Odaları ve kamu kuruluşlarını ziyaret etti.
İlk olarak Didim Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nde yapılan ziyarette EKKK başkanı Ali İhsan Kubaliç ve yönetimi ile bir araya gelen CHP heyeti Didim’deki ekonomik, sosyal problemleri tartıştı. Didim esnafının çektiği problemlere de değinen CHP’liler Didim esnafı konusunda ellerinden gelen her şeyi yapacaklarını söylediler.
Ziyaretin bir diğer durağı ise; Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odası oldu burada da esnafın sorunlarını daha yakından ilgilenmek için milletvekili adayı Süleyman Bülbül Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanı Şerif Erul’dan Didim’deki esnafın çektiği sorunları raporlaştırıp kendisine iletmesini istedi, bu sorunlarla yakından ilgileneceğini söyleyen vekil adayı milletvekili olduktan sonra bunları meclise taşıyacağını ifade etti.
CHP olarak esnafların her zaman yanında olacaklarını belirten Bülbül Didimli esnaflar ile ortak projeler geliştireceklerini, ayrıca esnafların sorun ve sıkıntılarına yönelik bir durum olduğunda çözüme kavuşturmak adına üzerine düşen ne olursa olsun yerine getireceğini söyledi.