Cepsiz Ceketliler Adaylarını Tanıttı.


02 Mart Cumartesi günü Aşık restoran basınla birlikte kahvaltı yapan Saadet Partisi, Belediye başkan adaylarını meclis üyesi adaylarını tanıttı. Konuşmasına herkese teşekkür ederek başlayan Saadet Partisi ilçe baş

 Paylaş


02 Mart Cumartesi günü Aşık restoran basınla birlikte kahvaltı yapan Saadet Partisi, Belediye başkan adaylarını meclis üyesi adaylarını tanıttı. Konuşmasına herkese teşekkür ederek başlayan Saadet Partisi ilçe başkanı Mehmet Peçen “Seçim sürecinde hep birlikte olacağımız için bu tanışma kahvaltısını düzenledik. 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde seçime girecek tek partiyiz. Bu seçimde güzel bir sonuç alacağız. Saadet Partisi olarak seçime giren belediye başkan adaylarımız ve meclis üyesi adaylarımızın hiçbir çıkarı söz konusu yoktur sadece Didim’e hizmet etmek için aday oldular.” Şeklinde konuştu. Peçen 6 Mart Çarşamba günü saat 13:30’da Saadet partisi seçim ofisini açacaklarını belirterek sözü Didim Saadet partisi adayı Kadir Uşar’a bıraktı.
Uşar “Cepsiz ceketliler olarak milli görüş mantığı
İle çıktığımız bu kutsal yola amaç ve hedefimiz doğrultusundan temiz ve titiz belediyecilik anlayışı ile bu yola genç ve dinamik arkadaşlarımızla bu yola baş koyduk
Dürüst olmak gerekirse;
İşi ehline verecek ehil ellerle yapılan iş kaliteli hızlı ve düşük maliyetle yapacağız, yolsuzluk ve israfa geçit vermeyeceğiz, sahip çıkacağız kendisine emanet edilen paraya ve Belediye mülküne yetim Malına sahip çıkar gibi sahip çıkacağız, hizmette ve atamada partizanlık ayrımcılık yapmayacağız, kapısını her zaman ve herkese açık tutacağız, her hizmette halkın kültür değerlerini göz önüne alarak yerel ve kültürel değerleri koruyup zenginleştireceğiz, her konuda adil olacağız, hizmetlerimizde her işi hızlı doğru ve estetik bir biçimde yapacağız, herkesin derdi ile dertlenecek halkımız ile bütünleşeceğiz, imar uygulamalarında hiç kimseye haksız rant sağlamayacağız.” Şeklinde konuştu.
Saadet Partisi Aydın Büyükşehir Belediye Başkan aday Fatih Karahan seçime giren tek siyasi parti biziz diyerek konuşmasına başladı.
Karahan” Bugün %40 olan iktidar partisi dahi tek başına karşımıza çıkmaya cesaret edememiştir. Cumhur ittifakını yerel devam ettirerek 2 parti bir araya gelip karşımıza rakip olarak çıkmıştır. Biz yeni bir siyasi hareket değiliz. Bizim temiz bir mazimiz var ve 40 yıllık tecrübemiz var. Cepsiz ceketliler kendi için değil halkı kazansın diye yola çıkanların giymiş olduğu bir cekettir. Saadet partisi 1389 seçim bölgesinde tek başına seçime giren bir partidir. Biz milli görüş belediyeciliğini 1989 yılında 5 belediyeyi alarak ülkemize örnek belediyecilik anlayışını getirdik. Halkımız bu farklı belediyecilik hizmetlerini gördükten sonra 1994 yılında ortalama %60’ın üzerinde yerel seçimlerde belediyeleri aldık ve Türkiye’nin en büyük partisi, en fazla belediyesine sahip olduk. “ şeklinde konuşan Karahan yapmak istedikleri projeleri de 6 Mart günü Aydın’da yapacakları lansmanla tanıtılacaklarını belirtti.