Büyükşehir Tır’ı Didim’deydi.


Bu hafta boyuncu Söke ve Didim bölgesindeki mahallelerde vatandaşların taleplerinin dinleneceği Büyükşehir Belediyesi TIR'ı Çarşamba günü Pazar yerinde vatandaşların taleplerini dinledi. Genel olarak vatandaşlar yol so

 Paylaş


Bu hafta boyuncu Söke ve Didim bölgesindeki mahallelerde vatandaşların taleplerinin dinleneceği Büyükşehir Belediyesi TIR'ı Çarşamba günü Pazar yerinde vatandaşların taleplerini dinledi. Genel olarak vatandaşlar yol sorunu, alt yapı sorunu, engelli araçları için park yeri sorunu ve sokak hayvanları için barınma sorununu dile getirdi.
Tır da vatandaşların sorunları dinleyen Didim Belediyesi Başkan Yardımcısı Salih Bankoğlu “ Aydın Büyükşehir Belediyesi tanıtım tırının Didim’e 4. ziyareti. Didim merkez başta olmak üzere Akbük, Akyeniköy ziyaretinde de halkın sorunlarını dinliyoruz. Halkımızla birebir temas etmek suretiyle kendi ihtiyaçlarını, dileklerini, temennilerini anlatıyor. Bizler de burada anında çözebileceğimiz sorunlarımızı çözüyor, çözemeyeceğimiz sorunları da gerekli mercilere iletip en kısa zamanda çözülmesi için takipte katılıyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ve Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay’ın katkılarıyla bizlerde halkımızı dinleyip çözümler için uğraşıyoruz. Halkımızdan olumlu tepkiler almaya devam ediyoruz.” Şeklinde konuştu.
Mobil araçta, Büyükşehir Belediyesi bürokratları tarafından vatandaşlara Aydın Büyükşehir Belediyesi'nin mahallelerine, Didim’e Aydın geneline yapılan yatırımlar ve verilen hizmetlerle ilgili bilgi de verilecek. Bugün (10 Ocak 2019 Perşembe) günü Didim Akyeniköy'de, 11 Ocak Cuma günü Söke Güllübahçe'de ve 12 Ocak Cumartesi günü Söke Yenidoğan'da olacak.