Belediyespor’da Teknik Patron Egemen Urhan Oldu


Geçtiğimiz yıl (2017-2018 sezonunda) 3. Liginde mücadele eden  AYDINSPOR 1923 spor kulübünün teknik direktör sorumluluğunu  yürüten Egemen Uysal Didim Belediyespor ile anlaşmasını tamamladı. Atatürk Stadyum

 Paylaş


Geçtiğimiz yıl (2017-2018 sezonunda) 3. Liginde mücadele eden AYDINSPOR 1923 spor
kulübünün teknik direktör sorumluluğunu yürüten Egemen Uysal Didim Belediyespor ile anlaşmasını tamamladı.
Atatürk Stadyumundaki kulüp odsında yeni Başkan Levent Ataş, Kulüp Genel Menejeri ve Futbol şube sorumlusu Mustafa Teke ve Yönetim Kurulu üyesi Özer Çınar ile biraraya gelen Urhan burada anlaşma yaptı.
Burada atılan imzalardan sonra Levent Ataş, Egemen Urhan’ın futbol teknik adamlı geçmişinde başarılarla dolu olduğunu kendisiyle Didim Belediyespor’un başarı için anlaştıkların söyledi ve biliyoruzki başka takımlardan da teklif aldı, kendisine Didim Belediyespor’u tercih ettiği için teşekkür ederim, takımımızın başına getirdiğimiz her gittiği kulüplerde başarılı olmuş, tecrübeli bir teknik direktör olan
sn. Egemen Urhan hocamız ile anlaşmış buluyoruz. Didim spor sever halkımız ve taraftarlarımız Egemen Urhan hocamız ve de yeni transferlerimiz ile birlikte yol alacağız, Yeni teknik direktörümüz Egemen Urhan hocamız da her iki taraf için hayırlı ve uğurlu olsun.
Didim Belediyespor Spor Toto Bölgesel Amatör Liginin kuvvetli takımlarından biri olarak anılmaktadır.
Bizde ekibimle birlikte Didim Belediyespor futbol ekibimizle çetin ceviz geçen ligde en üst sırada olmak için mücadele edeceğiz. Didim’deki sporsever halkımızı ve taraftarlarımızı bizi desteklemek için
her zaman yanımızda olmalarını istiyoruz.” Dedi.
Egemen Urhan’da Didim Belediyespor’da başarılı olacağına inandığını, transfer döneminde Didim’deki spor adamlarıyla ortak kararlar almaya çalışacağını, belirtti ve” Didim Belediyespor sevdiğim ve takip ettiğim bir takım , beni bu camiaya kazandıranlara teşekkür ederim.
Ekibimi Didim’de tanıdığım hocalardan oluşturacağım. Basınla birlikte ortak çalışmalar yapacağımız inanıyorum, sezon içinde yüzümüz güldürecek başarılara imza atıp sezon sonunda hep birlikte sevineceğiz” dedi.
Egemen Urhan futbol teknik adamlığındaki kariyeri 2012 yılında Bal’da Ortaca Belediyespor’da Teknik Direktör yardımcılığı ile başlamış ve Anadolu Bağcılarsporda devam etmiş.
2013 yılında Muğla Süper Amatör liginde Ortaca Belediyespor’u şmpiyon yaptıktan sonra 2013-2015 yıllarında Muğlaspor’da iki yıl görev yapan Ortaca Belediyespor’da Teknik direktörlükte yapmış.
Başarısı takip edilen Urhan Türkiye 2. Ligininde mücadele eden Tokatspor’a Yardımcı Teknik Direktör olarak görev sürdürmüş. 2017 yılıda sezona Batman Petrolspor’un ardından 3. Ligde mücadelesini sürdüren Muğlaspor’un teknik patron yardımcılığına getirilmiş.
Didim Belediyespor’un teknik patronluğuna getirilen Urhan Dİdimbelediyespro’da da başarılı sezon geçirmesi umuluyor.