Belediye Meclis Üyesi Aydan Aşık’tan Basına İftar Yemeği


Didim’de ramazan ayının bitmesine kısa bir zaman kala, Didim belediyesi meclis üyesi Aydan Aşık Turgut tarafından ilçedeki gazetecilere ve gazete sahiplerine yönelik iftar yemeği düzenlendi. Aydan Aşık Turgut’un ev s

 Paylaş


Didim’de ramazan ayının bitmesine kısa bir zaman kala, Didim belediyesi meclis üyesi Aydan Aşık Turgut tarafından ilçedeki gazetecilere ve gazete sahiplerine yönelik iftar yemeği düzenlendi.
Aydan Aşık Turgut’un ev sahipliğini yaptığı Orkide Otel’de düzenlenen iftar yemeğinde Aşık iftar öncesinde masaları gezerek gazetecilerle yakından ilgilenerek onlarla sohbet etti. Kendi otelinde gazetecileri ağırlayan Aşık otelin kapısının her zaman gazetecilere açık olduğunu söyledi. Ramazan ayının bereketini paylaşmaktan mutluluk duyan belediye meclis üyesi yemeğe katılan basın mensuplarına teşekkür ederek bir arada bulunmaktan mutlu olduklarını ifade edip, her zaman basınla iç içe olduklarını söyledi.
Didim’in üzerinde fotoğraflandığı birer tane de magnet gazetecilere hediye eden Aydan Aşık daha sonra basınla toplu fotoğraf çektirdi.

Didim’de, ramazan, ayının, bitmesine, k