Başkan Atabay Muhtarlardan Mahallenin Sorunlarını Öğreniyor


Yılbaşından hemen sonra muhtarlarla bir araya gelen  ve muhtarlık bürolarındaki bilgisayar sistemlerini yenileyen Didim Belediye Başkanı Deniz Atabay programlı bir şekilde muhtarları ziyaret ederek mahallenin sorunlar

 Paylaş


Yılbaşından hemen sonra muhtarlarla bir araya gelen ve muhtarlık bürolarındaki bilgisayar sistemlerini yenileyen Didim Belediye Başkanı Deniz Atabay programlı bir şekilde muhtarları ziyaret ederek mahallenin sorunlarını muhtarların ağzından y dinliyor.
Ziyaretlerine bazı daire müdürlerini de götüren Atabay burada sorunların halledilmesi yönünde talimatlarda verip vatandaşla birebir görüşmeler yapıyor.

Önceki ay mahalle muhtarlarıyla bir araya gelen Belediye Başkanı Deniz Atabay belediye birim amirleri ile birlikte tüm muhtarlıklarda toplantı yapacaklarını ve o mahalle ile ilgili sorunlar hakkında hazırladıkları raporları muhtarları aracılığıyla alacaklarını söylemişti ve muhtarlardan mahalleleri ile ilgili istek ve dilekleri raporlaştırmalarını istemişti ve tüm mahallelere hizmet götürmek için birlikte çalışacağız demişti.
Geçtiğimiz haftalarda ilk olarak Altınkum Mahalle Muhtarı ile görüşen Başkan Atabay önceki gün de Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Latif Akyol ile bir toplantı gerçekleştirdi. Mahalle ilgili sıkıntıları dinleyerek birim amirlerine talimat veren Belediye Başkanı ekibi ile birlikte Cumhuriyet mahallesini karış karış dolaşarak çözüm önerilerini paylaştı.