Başkan Atabay Fotoğraf Sergisi açılışı gerçekleştirdi


Sanatın ve Sanatçının yanında olan Didim Belediyesi 18 Eylül Çarşamba günü, Tuba Işıltan Fotoğraf Sergisi Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay tarafından açıldı. Didim Belediyesi Altınkum Ek Hizmet Binasında ger

 Paylaş


Sanatın ve Sanatçının yanında olan Didim Belediyesi 18 Eylül Çarşamba günü, Tuba Işıltan Fotoğraf Sergisi Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay tarafından açıldı.

Didim Belediyesi Altınkum Ek Hizmet Binasında gerçekleşen Fotoğraf Sergisinin açılışına, Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay’ın yanı sıra Belediye Başkan Yardımcıları Yusuf Deveci, E.Öznur Gündoğdu, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Badeser Dumlupınar ve sanatsever vatandaşlar katıldı.

“Eski Gümrük Binasını değerlendirmeye devam edeceğiz“
Her zaman sanatın ve sanatçının yanında olduğunu belirten Atabay “Altınkum’da ki eski gümrük binamız da sergiler yapmaya devam edeceğiz. Değerli yerel sanatçılarımızın sergilerini burada değerlendiriyoruz. Muasır Medeniyetler seviyesine ulaşmak için Didim Belediyesi olarak sanatın ve sanatçının yanında olacağız” dedi.
Konuşmaların ardından serginin açılışı gerçekleşirken, Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay, Başkan Yardımcıları Yusuf Deveci, Öznur Gündoğdu ve vatandaşlar sergiyi gezerek resimleri inceledi.
Tuba Işıltan Fotoğraf sergisi 20 Eylül Cuma gününe kadar Didim Belediyesi Altınkum Ek Hizmet Binasında açık olacaktır.