Başkan atabay’dan Tıp bayramı ziyareti


Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, bugün (14 Mart Perşembe) Didim Devlet Hastanesi çalışanlarına Tıp Bayramı dolayısıyla ziyaret gerçekleştirerek sağlık çalışanlarına karanfil dağıttı.     Di

 Paylaş
Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, bugün (14 Mart Perşembe) Didim Devlet Hastanesi çalışanlarına Tıp Bayramı dolayısıyla ziyaret gerçekleştirerek sağlık çalışanlarına karanfil dağıttı.


Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, ’14 Mart Tıp Bayramı’ dolayısıyla Didim Devlet Hastanesi’ni ziyaret etti. Hastanenin Başhekimi Baştabip Pratisyen Hekim Mehmet Veysel Kılıç’ı ve hastanede görev yapan tüm sağlık çalışanlarına, belediyemizin Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü çalışanları ile birlikte karanfil vererek bayramlarını kutlayan Bakan Atabay, ziyaret esnasında hastanede bulunan vatandaşlarla da sohbet imkanı bularak, hasta olanlara acil şifalar diledi. Didim’i, en kısa zamanda yeni ve çok daha donanımlı bir hastaneye kavuşturarak herkesin sağlığına daha iyi şartlarda kavuşmasını sağlayacağını belirten Başkan Atabay, tüm sağlık çalışanlarının ’14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı.