Başkan Atabay’dan dezenfekte talimatı


Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay, vatandaşların yoğun bulunduğu alanlarda yapılan dezenfekte çalışmalarının azami seviyeye çıkarılması konusunda talimat verdi.   Ülkemizde ve dünyada Coronavirüs vaka

 Paylaş


Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay, vatandaşların yoğun bulunduğu alanlarda yapılan dezenfekte çalışmalarının azami seviyeye çıkarılması konusunda talimat verdi.

Ülkemizde ve dünyada Coronavirüs vakalarının artış göstermesinin ardından Didim Belediyesi kent genelinde tedbirlerini sıkılaştırmaya başladı.
Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay’ın talimatı ile ilçe genelindeki dezenfekte çalışmalarını arttıran Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, vatandaşların yoğun bulunduğu parklar ve diğer kamusal alanlarda çalışma yoğunluklarını azami seviyeye çıkardı.
Vatandaşların Coronavirüsten korunmaları için dezenfekte çalışmalarını arttırdıklarını belirten Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay, “Bizim önceliğimiz halkımızın sağlığıdır. Kentimiz genelinde park ve kamusal alanlar her gün ekiplerimiz tarafından dezenfekte edilecek. Lütfen maskemizi takalım, mesafemize dikkat edelim” dedi.