Avcılar başkanlarını seçti


Didim Merkez Avcılık Atıcılık Spor Kulübü Derneği Olağan Genel Kurulunu hafta sonu gerçekleştirdi. İki Listenin yarıştığı seçimlerde eski başkan Veli Balcı aday olmadı. Saygı duruşu ile başlayan genel kurulda

 Paylaş


Didim Merkez Avcılık Atıcılık Spor Kulübü Derneği Olağan Genel Kurulunu hafta sonu gerçekleştirdi.
İki Listenin yarıştığı seçimlerde eski başkan Veli Balcı aday olmadı. Saygı duruşu ile başlayan genel kurulda faaliyet raporunda derneği açık tutmaktan başkaca faaliyet olmadığı öğrenildi ve güvenlik gerekçesiyle avlanma alanları ve avlaklarla ilgili çalışma yapılamadığı açıklandı.
12 yıldır başkanlık görevini yürüten Veli Balcı’nın aday olmadığı genel kurulda Murat Zekioğulları ve İsmail Şavluk’un listeleri yarıştı.
124 üyesi bulunan dernekte seçime 67 üye katıldı.
Murat Zekioğulları’nın listesi 49, İsmail Şavluk’un listesi 17 oy alırken 1 oyda geçersiz sayıldı.
Başkan seçilen Murat Zekioğlulları, “İsmail, kardeşim ile sizlere hizmet etmek için aday olduk. Biz iki aday bu yola baş koyarken dedik ki bu seçimin kazananı listeler değil, avcılar olacak. Hep birlikte Didim’li avcılar ailesi olarak seçimimizin hayırlara vesile olmasını ümit ediyorum. Kongreye katılan herkese canı gönülden teşekkür ederim" diyerek ilk konuşmasını yaptı.
Murat Zekioğulları’nın listesinde şu isimler yer aldı. İlyas Akçanerik, Yasin Dereli, Mehmet Kutlu, Efkan Ergün, Emre Balcı, Mustafa Sağdıç. Denetim Kurulunda Önder Peker, Mustafa Koşmaz ve Zeki Çatal görev aldı.