Atatürk Bulvarı yol çalışması devam ediyor


Didim’de Aydın Büyükşehir belediyesinin yol çalışmaları hızlı bir ivme kazandı. Havaların ısınmasıyla beraber yurt içinden ve yurt dışından yüzlerce turistin Didim’e gelmesiyle beraber, büyükşehir belediyes

 Paylaş


Didim’de Aydın Büyükşehir belediyesinin yol çalışmaları hızlı bir ivme kazandı.
Havaların ısınmasıyla beraber yurt içinden ve yurt dışından yüzlerce turistin Didim’e gelmesiyle beraber, büyükşehir belediyesi ve Didim belediyesinin ilçeyi güzelleştirme çalışmaları da devam ediyor. İlçe merkezinden başlayıp Altınkum’a kadar uzanan yolun çalışmaları başladı. Güvenlik şeritleri yol çalışması için kullanılan tabelaların konulduğu çukur ve hasarlı yollar trafiğe kapatılıp yeniden elden geçirilerek vatandaşın şikayetleri arasında yer alan problemler arasından çıkarılıyor.
Birden fazla iş makinesiyle beraber karayolu çalışanlarının yürüttüğü çalışmalar Belediye ekiplerince hızla yapılıyor. Altınkum’dan Atatürk bulvarına kadar olan yolun eski asfaltı kaldırılarak, düzleştirilen yola yeniden asfalt dökülüp tertemiz bir görünüme kavuşturuldu. Hızlı bir şekilde yürütülen çalışmaların yoğun olan yaz sezonundan önce bitirileceği gözlemlenirken, İlçe sakinleri devam eden çalışmalara karşı memnuniyetlerini dile getirerek, rahatsız edici görüntülerin ortadan kaldırılması için yapılan hizmetlerin ilçenin yararına olduğunu belirterek büyükşehir ve Didim belediyesine teşekkürlerini ifade etti.