Atabay, Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor


23 Haziran 2019 günü İstanbul’da yapılacak olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde Millet İttifakı adayı olan Ekrem İmamoğlu için çalışmalar devam ediyor. Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz

 Paylaş


23 Haziran 2019 günü İstanbul’da yapılacak olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde Millet İttifakı adayı olan Ekrem İmamoğlu için çalışmalar devam ediyor.
Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay, Ekrem İmamoğlu için seçim çalışmalarına İstanbul’un Kadıköy ilçesinde halkla bir araya gelerek sürdürüyor.
Atabay, CHP Milletvekili Fikret Şahin, Ahmet Önal, Özcan Purçu, CHP Kadıköy İlçe Başkanı Ali Narin, Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı ile birlikte İstanbul Fikirtepe’de bir araya geldi.
Atabay “Milletvekillerimiz ve CHP’li başkanlarımızla birlikte Fikirtepe'de Roman kardeşlerimiz ile buluşup, dertlerini dinleyip çaylarını içtik. 23 Haziran heyecanı gözlerinden okunuyordu. Bir kez daha anladık ki “Her şey çok güzel olacak” dedi.
Seçim Çalışmalarında Esnafları Unutmadı
Kurulan Pazarlarda pazarcı esnafı ve vatandaşlar ile buluşup Ekrem İmamoğlu’nun vizyonunu ve İstanbul hayalini aktaran Atabay “Her şey çok güzel olacak” inancı tüm şehri sarmış. İstanbul inanıyor, İstanbul geleceğe umutla bakıyor.” dedi.