Atabay “Partiyi Dişi Kuş Yapar”


CHP kadın kolları haftalık kadın toplantısını bu hafta seçim bürosunda Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay’ın katılımıyla yaptı. Kadınların taleplerine ve sorunlarına yönelik toplantı da çözüm önerileri ara

 Paylaş


CHP kadın kolları haftalık kadın toplantısını bu hafta seçim bürosunda Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay’ın katılımıyla yaptı.
Kadınların taleplerine ve sorunlarına yönelik toplantı da çözüm önerileri aradılar.
Şehnaz Kasaplar, sokak hayvanları için bir köy kurulmasını ve hayvanların orada doğal ortamlarında yaşamalarını istedi. Atabay’ın ‘Patiköy’ ismini verdiği proje için çalışmalar başlayacak.
CHP kadın kolları başkanı Figen Çakmakgil “ biz seçim çalışmalarına başladık. Seçimler için her gün saat 10’da kadınlarımızla buluşarak seçim gezileri yapıyoruz. Bu seçim gezilerinde bütün kadınlarımız bize destek olmasını bekliyoruz” dedi. Seçimle ilgili konuşmasının sonunda 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar günü için çalışmalara başladıklarını ve gece yürüyüşü ve meydanda bir konser havasında eğleneceklerini belirtti.
Atabay” Ben bir atasözünü değiştirerek kadınlara seslenmek istiyorum. Partiyi dişi kuş yapar. “ şeklinde konuştu. Kadınların seçimler boyunca da ev ev, kapı kapı gezerek partiyi güçlendireceklerini ve 31 Mart günü kazanacakları belirtti.


CHP, kadın, kolları, haftalık, kadın, to