Arkadaşlığın 30. Yılı Didim’de Perçinlendi


Deniz Astsubay Okulunda 1988 yılında mezun olan okul arkadaşlarından 130 tanesi geçtiğimiz hafta sonu Ramada Resort Akbük otelde buluştular, aileleri ile birlikte 275 kişiye ulaşan konuk sayısı ile arkadaşlıklar yeniden

 Paylaş


Deniz Astsubay Okulunda 1988 yılında mezun olan okul arkadaşlarından 130 tanesi geçtiğimiz hafta sonu Ramada Resort Akbük otelde buluştular, aileleri ile birlikte 275 kişiye ulaşan konuk sayısı ile arkadaşlıklar yeniden canlandı, hatıralar paylaşıldı.
Mehmet Ertan, Erdal Kös, Cengiz Kırali ve Durmuş Ali Akbulut’un organizasyonunu üstlendiği buluşma son 10 yılda yapılanlara göre katılım rekoru da kırdı.
Otel girişte katılım belgeleri, Şiltleri ve 1988 yılını belirten rozetleriyle karşılanan konuklar gün boyunca otelin animasyon gösterileri ile eğlenirken akşam düzenlenen yemekte yeniden eski günleri yad ettiler.
Organizasyon komitesinden Mehmet Ertan’ın açılış konuşması hayatını kaybeden devreleri ve tüm şehitler için saygı duruşuyla başladı. Ertan aralarından ayrılan arkadaşlarından iki tanesinin ailelerinin de aralarında bulunduğunu belirterek kendilerine hoş geldiniz dedi. Ertan kendilerine gösterilen ilgiden dolayı Ramada Resort Akbük Otel yöneticilerine ve tüm personele teşekkür etti.
Müzik eşliğinde, özellikle okula giriş gününden başlayarak görev yaptıkları yerlerden fotoğrafladıkları anılarının gösterildiği slayt gösterisinde duygulu anlar yaşandı. Okulda giyilen tek tip kumaştan yapılan 4 tane pijama da dört arkadaşa hediye edildi.
Gurup Eflatun’un konser verdiği geceye oryantallerde renk kattı. Gece sonunda önümüzdeki yıl 31. Buluşma için Didim’de yeniden bir araya gelme kararı alındı.

Deniz, Astsubay, Okulunda, 1988, yılında,