Amatör Maçlar İptal Edildi


DİDİMSPOR BU HAFTA ŞAMPİYONLUK TURU ATACAKTI İstanbul'da geçtiğimiz hafta Süper Amatör Ligde mücadele eden Yıldırım Bosna-Küçükköy maçı öncesinde iki takım taraftarları arasında çıkan arbedede 17 yaşında

 PaylaşDİDİMSPOR BU HAFTA ŞAMPİYONLUK TURU ATACAKTI
İstanbul'da geçtiğimiz hafta Süper Amatör Ligde mücadele eden Yıldırım Bosna-Küçükköy maçı öncesinde iki takım taraftarları arasında çıkan arbedede 17 yaşında bir genç yaşamını yitirmimesi üzerine TFF Amatör Kurul başkanlığı tarafından herkesin kendisine çeki düzen vermesi ve olayların en aza indirilmesi amacıyla bu hafta oynanacak tüm amatör maçları iptal kararı alındı.
Aydında tüm amatör maçlar 4-5-6 Ocak tarihleri arasında oynanmayacak, konu hakkında Aydın ASKF Başkanlığı ve futbol il temsilciliği tarafından ertelenen maçlar hakkında açıklama yapılacak.
Ligin başladığı ilk günden bu yana “O Sene Bu Sene” sloganıyla çıkış yapan ve ligin bitmesine 5 maç kala şampiyonluğunu kesinleştiren Didimspor hafta sonu Sökegücü ile yapacağı karşılaşma dan sonra şampiyonluk tur atmayı planlıyorlardı.
Söke’deki maça tüm Didimlileri davet eden Didimspor teknik menajeri Özkan Caymaz yaptığı açıklama ile maçların ertelendiğini belirtti ve takımımız haftayı bay olarak geçirmişti . Geçen hafta aldığımız 3 puandan sonra ligin bitimine 5 hafta kala önümüzdeki yıl amatör süper ligde oynamayı garantilemiş olmuştuk.
Bu hafta ise pazar günü oynayacağımız Söke gücü maçından alacağımız 3 puan ile gurubumuzu şampiyon olarak tamamlamayı garantilemiş olacaktık . Takımımız oynadığı futbol ile taraflı tarafsız her kesimin beğenisini kazanmıştır . Bizlere her daim destek olan taraftarlarımıza ve de maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen dostlarımıza teşekkür ederiz.
Söke maçındaki beraberlik bile bize yetecek ancak biz namağlup unvanımızı koruyarak ve galibiyetlerle ligi tamamlamak istiyoruz. Son maçımız Söke Gençliksporla oynayacağız ve bu maç sonunda kupamızı alacağız” dedi.
Maçların ertelenmesiyle ilgili haberin kendilerine 2 Ocak günü ulaştığını belirten maçın ne zaman oynanacağı hakkında Caymaz Aysın ASKF’den gelen bilgiye göre taraftarlarına duyurulacağını da balirtti.DİDİMSPOR, BU, HAFTA, ŞAMPİYONLU