Amatör’de Didim Derbisi Akbük’te Oynanacak


Aydın Amatör 4. Gurupta oynayan Didim takımlarından Didimspor ve Yenihisarspor bu hafta sonu karşı karşıya gelecek. Her iki takımda güzel bir maç olması için antrenmanlarını sürdürürken, Maç için kendilerine tahsi

 Paylaş


Aydın Amatör 4. Gurupta oynayan Didim takımlarından Didimspor ve Yenihisarspor bu hafta sonu karşı karşıya gelecek.
Her iki takımda güzel bir maç olması için antrenmanlarını sürdürürken, Maç için kendilerine tahsis edilen Atatürk Stadı yanındaki sentetik sahanın iptal edilen ihale sonucu tamiratın başlayacak olmasından dolayı Akbük’teki sentetik sahada karşı karşıya gelecekler.
Didimspor takımı antrenör Alparslan Başkaya ile antrenmanlarını sürdürürken, çalışmaları ve Genel Menajer Özcan Caymaz da izliyor.
Geçtiğimiz hafta Kuşadası’ndan 6 gollü galibiyetle dönen takım, takımın forvet oyuncusu Tolga’nın kırmız kart cezasından dolayı sahaya çıkamayacağını, diğer yandan 2 tane stoper ‘inde sakatlıklarının hafta sonuna kadar düzelmesini dileyen teknik menajer Özcan Caymaz, her iki takıma başarılar diledi ve sakatsız, güzel bir futbol diledi. Caymaz, stadyum sorununun bir an önce çözülmesi için gayret ettiklerini tüm olumsuzluklara rağmen başarılı bir sezon geçirmek istedikleri de ekledi.
Caymaz “o sene bu sene” diye başladıkları ligde iddialarının devam ettiğini Didim’de futbol adına güzel şeyler yaşamak istediklerini belirterek Didim derbisinde her iki takıma da başarılar diledi.
Takımı iki senedir çalıştıran Alparslan Başkaya’da takıma güvendiğini, bu sene ligde söz geçen ve izlenen bir takım olmak istediklerini belirterek genç yetenekli futbolculardan oluşturdukları kadronun başarılı olacağına inandığını söyledi.


Aydın, A