reklam alanı

Akdeniz Yelken Kulübü antrenman için Didim’i seçti


Geçtiğimiz aylarda Fenerbahçe yelken kulübü çalışmalar için Didim’i tercih ederken bu ayda,  Didim Yat ve Yelken Kulübü Derneği 2.koy da bulunan lokalinde Akdeniz Yelken Kulübünü ağırladı.  Yelkencilerin

 Paylaş


Geçtiğimiz aylarda Fenerbahçe yelken kulübü çalışmalar için Didim’i tercih ederken bu ayda, Didim Yat ve Yelken Kulübü Derneği 2.koy da bulunan lokalinde Akdeniz Yelken Kulübünü ağırladı. Yelkencilerin birlikte kolektif bir şekilde çalışmalarının verimli olacağını dile getiren Didim Yat ve Yelken Kulüp Başkanı Fehime Kurt “Akdeniz Yelken Kulübü 35 sporcu ile Didim’e geldi. Yaklaşık olarak 5 gün boyunca burada konaklayacaklar. Hem birlikte eğitim yapacağız hem de Didim’e gelen sporcularımızı güzel bir şekilde ağırlamış olacağız. Önümüzde Türkiye Yelken Şampiyonası var. 14-21 Eylül tarihleri arasın Bodrum Yalıkavak’da düzenlenecek. Şampiyonaya katılacak olan sporcu sayımız 1 Laser, 4 Optimist şeklinde. Bir de tekno sporcumuz var ama tekno sporcumuzun malzemesi yok. Sporcumuza tekno malzeme alımında destek olunmasını istiyoruz.

Efeler Ortaokulunun yelken takımını oluşturduk. Haftanın 3 günü burada antrenman yapıyorlar. Yavaş yavaş diğer okullarda da yelken takımları oluşturacağız. Sonrasında okullar arası yarışlar ve Aydın ilinde okul yarışları düzenleyeceğiz. “ dedi.
Akdeniz Yelken Kulübü Antrenörü Gamze Akdeniz “Didim’e hocalarımız, öğrencilerimiz, eğitmen arkadaşlarımızla geldik. Didim Yat ve Yelken Kulübünün düzenli çalışmalarını takip ediyoruz ve kulüp hocası Mehmet hocamızla birlikte hem Bodrum Yalıkavak’da yapılacak olan şampiyona öncesi çalışma hem de yeni başlayan biraz ilerleme gösteren gruplarımızla birlikte motivasyon geliştiriyoruz.


Geçtiğ