AKBÜK SEÇİM OFİSİNİ ÇERÇİOĞLU AÇTI


Cumhuriyet Halk Partisi  Kadın Kollarının Didim’de düzenlediği kadın buluşması öncesi Akbük’teki seçim bürosu açılışına Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çercioğlu ve Aydın il başkanı Ali Çankır

 Paylaş


Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kollarının Didim’de düzenlediği kadın buluşması öncesi Akbük’teki seçim bürosu açılışına Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çercioğlu ve Aydın il başkanı Ali Çankır ve Didim İlçe Başkanı Nurettin Koçak da katıldı.

Büronun açılış törenine katılan Ali Çankır Büyükşehir Belediyesinin Akbük’e yaptığı yatırımları hatırlattı dana önce CHP’den Belediye Başkanlığı yapan ve bu seçimlerde de Ak Partinin adayı olan Mümin Kamacı’yı eleştirerek döneklikle suçladı. Güncel siyasi durumunu da değerlendiren Çankır “Kalfalık dönemini tamamlayan Deniz Atabay’a yeniden destek” istedi.
Daha sonra konuşan Belediye Başkanı Deniz Atabay, büyükşehirle birlikte bir çok iş yaptıklarını, Akbük’teki altyapı sorunun geçtiğimiz dönem başlandığını ve yarısına yakın bölümün de bitirildiğini belirterek bu çalışmaya devam edileceğini söyledi.
Aydın Büyükşehir Belediye Başknaı Özlem Çercioğlu konuşmasına yaptığımız hizmetleri ve yapacakları projeleri anlatmayacağını açılışa gelen Akbüklülerin bu işe gönül verdiğini kalabalıktan anladığını belirterek partiyi sevmek gönül işidir bazılarının yaptığı gibi ihanet etmeden çalışacağız DEDİ ve yine isim vermeden Ak Parti Adayı Kamacıyı eleştirerek “ bu halk sana daha ne yapsın, seni meclis üyesi yaptı, belediye başkanı yaptı ama sen 40 yıllık partini bırakıp gittin” diyerek Deniz Atabay’a ve kendisine destek verilmesini istedi. Akbük’teki altyapı yatırımlarının %60 seviyesinde bitirildiğini ve devam edileceğini de söyleyen Özlem Çerçioğlu açılışa katılanlardan söz aldı.
Konuşmaların tamamlanmasının ardından CHP İl Başkanı Ali Çankır, İlçe Başkanı Nurettin Koçak, Didim Belediye Başkanı Deniz Atabay ve Büyükşehir Belediye Başknaı Özlem Çerçioğlu birlikte kurdele keserek büroyu hizmete açtı.

Cumhuriy