Add Yöneticisi Esat Elçiseven Sonsuzluğa Uğurlandı


Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD)Üyesi Başkan yardımcısı Esat Elçiseven Tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. ADD Didim şubesinin sevilen isimlerinden şube başkan yardımcısı Öğretmen,Avukat ve aynı zam

 Paylaş


Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD)Üyesi Başkan yardımcısı Esat Elçiseven Tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
ADD Didim şubesinin sevilen isimlerinden şube başkan yardımcısı Öğretmen,Avukat ve aynı zamanda Tiyatro sanatçısı olan Esat Elçiseven geçirdiği kalp krizini atlatamayarak hayatını kaybetti. Eliçiseven'ın vefatı Didimi ve ADD Düşünce Derneğini yasa boğdu.
Merkez Camiinde kılına cenaze namazı öncesi konuşan Didim ADD Düşünce derneği yönetim kurulu üyesi Tiyatro yönetmeniAdnan Çelik Esat Elciseveniçin; "Çok çalışkan bir arkadaşımdı.Aramızdan ayrılması bizi sonsuz bir üzüntüye sevk etmiştir. O benim Ağabeyim,hocam,öğrencim,Tiyatro gururum idi. Onun gitmesi ile ADD Tiyatro üyeleri şok olmuşlardır.Ben ona keçi diyorum.Keçi İnat etti gideceğim diye ve gitti. Ruhu şad mekanı Cennet olsun'' Dedi.
Esat Elçiseven'in Cenazesi 07 Temmuz 2019 tarihinde kılınan İkindi Namazının ardından Deniz koy kabristanında toprağa verildi.