reklam alanı

25 yıldır okul kıyafetlerinin adresi “Konyalılar Manifatura”


Koronavirüs tedbirleri kapsamında 21 Eylül pazartesi günü başlayan ve 1. sınıfların her gün 2,3, 4, 8 ve 12. sınıflarında haftada iki gün olmak üzere yüz yüze eğitime geçilmesiyle birlikte okul alışverişi yapılm

 Paylaş


Koronavirüs tedbirleri kapsamında 21 Eylül pazartesi günü başlayan ve 1. sınıfların her gün 2,3, 4, 8 ve 12. sınıflarında haftada iki gün olmak üzere yüz yüze eğitime geçilmesiyle birlikte okul alışverişi yapılmaya başlandı.
2020-2021 eğitim ve öğretim yılının yarı zamanlı başlamasıyla birlikte veliler öğrenci kıyafetleri için 25 yıldır Didim’de okul kıyafetleri satan Konyalılar Manifatura’ya yöneldi.

“25 yıldır önemli bir işletmeyiz”
Konyalılar Manifatura işletme sahibi Mustafa Süvari, öğrencilerin okula alışması ve okul aidatı kazanması için velilerin okul alışverişi yapması gerektiği belirterek “Pandemi sürecinde okulların ne zaman açılacağı belli olmadıysa da biz işletme olarak her türlü okul ihtiyaçlarını hazır bulundurduk. Okulların, 21 Eylül’de yarı zamanlı olarak başlamasıyla birlikte, okul kıyafetlerine velilerin ilgisi de giderek arttı. Okul kıyafetleri ve okul ihtiyaçları konusunda 25 yıldır önemli bir işletmeyiz” dedi.
Didim’de öğrenci kıyafetlerinin maliyetlerinin 120 TL ile 200 TL arasında değiştiğini belirten Süvari “Pandemi sürecinde çocuklarımızın sağlığı ve güvenliği açısından tüm tedbirlerimizi alıyoruz” diyerek, iş yerinin haftanın 7 günü açık olduğunu ifade etti.